Хоббі

Наше життя – це незліченна кількість можливостей. Для того, щоб ними скористатися нам потрібно використати свою уяву і почати мріяти, планувати, створювати проект свого життя. Щоб це життя було цікавим і насиченим, ми розділяємо його на різні аспекти – хоббі, друзі, участь у неформальних організаціях, мрії і плани на майбутнє.

Важливо знаходити час для розваг і хоббі в нашому житті. Це може бути малювання, музика, готування, фотографія або будь-що інше, що нам подобається. Хоббі допомагає зняти стрес, розкриває нашу творчу сторону і дарує радість. Варто мати з ким розділити свою радість ( і не лише радість). Для цього потрібні друзі.

Друзі – це скарб, який нам дарує життя. Вони підтримують нас в складних моментах життя і у радісних. Вони є важливою частиною нашого соціального життя. Регулярні зустрічі, подорожі та спільні пригоди з друзями роблять наше життя більш насиченим.

Багато хто з нас входить до різних неформальних організацій, де ми знаходимо спільноту, яка поділяє наші інтереси. Це можуть бути спортивні команди, клуби за інтересами, волонтерські групи або навіть онлайн-спільноти. Вони допомагають нам рости як особистості та набувати нових навичок. Власне такою спільнотою є наш Віртуальний центр розвитку людини «Спектр», статтю в блозі котрого ви зараз читаєте.

І, коли вже мова зайшла про хоббі, то хочу поділитися одним цікавим спостереженням.

Мова піде про вишивку.

Вишивка із давніх давен була способом вираження себе та проведення часу. У багатьох народів, і, особливо, у жінок та дівчат. У традиціях країн Східної та Південно-Східної Азії, а саме В’єтнаму, Китаю, Кореї та Японії, була і є популярна вишивка гладдю. Дуже популярні вишиті шовкові речі майстрів цих країн. Найчастіше – це халати та кімоно.

Проте, ця техніка вишивки набула популярності і в європейських країнах.

Особливо мені сподобалася оригінальна ідея поєднати приємне із корисним. Майстри такої вишивки у Польщі зробили цілу виставку вишитих нічних метеликів та розмістили такі роботи поряд із зразками засушених істот.

вишиті метелики

Таким чином їм вдалося звернути увагу громадськості на різноманітність (близько 3000 різновидів) нічних метеликів та їхню красу.

Отже, заглиблюючись у своїх хобі, ми розкриваємо в собі нові можливості особистого розвитку.

Залишити коментар