Меркурій в астрології

Меркурій в астрології виступає в ролі посередника, тобто, основна його роль – створення та функціонування різного роду контактів, зв’язків і комунікацій у оточуючому середовищі.

Які риси приписують Меркурію в гороскопах?

Меркурій в астрології

Основні характеристики – все те, що описує жваву і кмітливу людину. Це і бажання вступати в розмови, знайомитись, і отримувати та передавати інформацію, подорожувати, вивчати щось нове і цікаве, навчати інших, ділитись інформацією (не досвідом).

Тому, як наслідок, в житті людини це проявляється як швидке засвоєння нового матеріалу, хоч і дуже поверхнево та не надовго, але пам’ять у них досить чіпка.

Якщо риси Меркурія в гороскопі виражені яскраво, то така особа проявляє хороші аналітичні здібності, добре будує стосунки з іншими і оперативно обмінюється інформацією. Часто це можна помітити у популярних блогерів.

Люди із сильно акцентованим Меркурієм у гороскопі не дуже постійні у стосунках, шукають нових вражень та інформації. Часто, сильно виражений Меркурій, сприяє веденню комерційної та підприємницької діяльності, журналістиці, друкарству, і різного роду інтелектуальній чи науковій діяльності.

Такі люди, зазвичай, освічені, харизматичні і мають розвинене ораторське мистецтво. Меркурій також відповідає за мову людини і за її розумові процеси, тобто – за швидкість і стиль мислення, здатності до навчання та схильності до вивчення іноземних мов.

Спритність та швидкість рухів теж приписують властивостям Меркурія. Особливо сильний вплив він має тоді, коли дитина вчиться говорити, ходити, читати, писати і пізнавати навколишній світ. Тому Меркурій часто порівнюють із молодими, енергійними і допитливими людьми у період формування їх самосвідомості.

Меркурію приписують створення символів, мов, передачу досвіду через мовлення, письмо та мислення.

Сфери життєдіяльності людини, котрими він завідує, це:

поїздки на невеликі віддалі, відрядження, спілкування з найближчим оточенням, родичами, сусідами, всі види комунікацій (транспорт, пошта, логістика, інтернет, документообіг, навчання в школі).

Прикметники, що барвисто описують якості Меркурія, це:

рухливий, комунікабельний, допитливий, цікавий, ерудований, швидкий, легкий, поверхневий, балакучий, непередбачуваний і т.д.

Маю надію, у Вас уже склалося певне уявлення про те, яким чином може себе проявити Меркурій і у яких обставинах. Це його позитивні прояви.

А як він проявить себе , якщо ці ж якості будуть експонуватись в негативному ключі?

Маючи кмітливий розум і добре поставлене мовлення – може проявляти риси брехуна, авантюриста, маніпулятора. А маючи спритні руки? Ви вже, мабудь, і самі зрозуміли…

В залежності від того, в якому знаку він буде у натальній карті і з якими аспектами – може проявляти зверхність, нетерпимість до чужих думок, вважати, що він розумніший за всіх.

Або ж, проявляти нещирість, хитрість, корисливість, чи – займатись плагіатом.

Це були позитивні і негативні прояви Меркурія у його прямому русі.

Як він себе проявлятиме у ретроградному русі?

Меркурій під час ретроградності перенаправляє всі свої зовнішні прояви всередину себе. Іншими словами, швидкість мислення і легкість у побудові стосунків зміниться на сповільнення сприйняття інформації, помилки в текстах, неуважність у підписанні документів, плутанину в датах і таке інше.

Тому, під час ретроградності Меркурія, варто свідомо підвищити рівень уваги до різного роду інформації (уважно читати всі документи перед тим, як їх підписувати, перевіряти дати і час відправлення на квитках, не дуже довіряти всьому, що говорять ваші нові знайомі…)

З практики можу сказати, що прийняті рішення у такий період дуже часто змінюються на протилежні після його закінчення.

Постарайтеся не приймати серйозних рішень у період, коли Меркурій ретроградний, бо  після цього періоду, зазвичай, з’являється ще якась додаткова інформація, котра була Вам не відома під час прийняття рішень і, дуже часто, приходиться шкодувати про свої вчинки в цей період. Не варто їхати в далекі подорожі, починати нові справи. Остерігайтесь маніпуляторів.

Але, крім таких застережень, є й позитивні можливості…

В той час, коли Меркурій ретроградний, варто зайнятися собою, закінчувати розпочаті справи, збирати і аналізувати інформацію, що може Вам знадобитися в майбутньому. Також, це добрий час для наведення порядків у справах, в приміщеннях, і у своїх стосунках та емоціях.

Відвідайте басейн, сауну, масажний чи косметичний салон, спортзал, займіться йогою чи медитаціями.

Добре було б припинити ті стосунки, що вас гальмують на шляху до вашої мети і сковують вашу свободу.

А про якості Венери читайте у наступній статті.

Залишити коментар