Нетипові свята перша декада (1-10) грудня

Яке сьогодні свято?

Перегляньте наведені нижче дати і свята – чи про всі з них вам відомо? Поділіться в коментарях своїми думками з цього приводу.

свята в грудні 1

1 грудня

День колекціонерів монет

Свято випадає в цей день зовсім не випадково. Любителі колекціонування монет святкують його 1 грудня. Саме в цей день 660 року у Нуайоні помер Святий Елігій, який є покровителем золотарів.

День ювеліра

У цей день святкують, також, і День ювеліра. Кожен продавець дорогоцінних каменів і коштовностей повинен здобути неабиякі знання, щоб вміти проконсультувати клієнтів, тому в цей день варто оцінити вміння і досвід знайомого вам ювеліра і, наприклад, поставити йому вподобайку в мережі.

2 грудня

День млинців

А це означає, що їх можна їсти в будь-якому вигляді: солодкі, солоні, з соусом, сухі і в багатьох інших поєднаннях. Млинці – смачна і дешева страва, і в особливий день їх можна з’їсти величезну кількість.

(Але день дерунів – це окреме свято. І воно 13 листопада)

3 грудня

Світовий день майстрування

Всесвітній день «золотих рук» – найкращий привід оцінити майстра у вашому домі. У подарунок такій людині можна піднести, наприклад, скриньку для інструментів або якесь обладнання, яке допоможе йому майструвати.

4 грудня

Міжнародний день гепарда

Ця неймовірна тварина є одним із багатьох видів, яким загрожує вимирання. У міжнародний день гепардів організації, котрі займаються охороною тварин, роблять усе можливе, щоб охопити якомога більше людей цією інформацією для підвищення усвідомлення того, що людство знищує різноманіття флори і фауни на планеті. І, якщо ми й надалі будемо вести себе таким чином, то залишимося на ній самі.

5 грудня

Міжнародний день ґрунтів

Міжнародний день волонтерів

Про день ґрунтів і день волонтера широко відомо, але мало хто знає, що 5 грудня ще й День Ninja.

Започаткували це свято у мережі закладів швидкого харчування Ninja Burger, яка обробляє замовлення на швидкості Ninja. Придумали його в 2003 році, і відзначається воно на честь фільму «Останній самурай» з Томом Крузом у головній ролі, прем’єра якого відбулася саме 5 грудня 2003 року (в США).

6 грудня

День ломбарду

День ломбарду, хоча й має свою дату у календарі, проте – це не дуже горде свято, оскільки стосується позик, взятих під заставу цінних речей. Ця форма отримання грошей все більше втрачає популярність.

7 грудня

Міжнародний день цивільної авіації

7 грудня 1944 року в Чикаго було підписано Конвенцію міжнародної цивільної авіації. А перші урочистості з цієї нагоди відбулися аж через 50 років після тої події. Метою Міжнародної організації цивільної авіації, яка ініціювала це свято, є привернення уваги громадськості до досягнень міжнародної цивільної авіації.

8 грудня

День купця (комерсанта)

У Польщі це свято було встановлено дуже давно, ще у 1937 році під час паломництва купців на Ясну Гору. Але через примхи тодішньої влади регулярно його почали відзначати лише з 1989 року. У День комерсанта варто побажати їм хороших заробітків!

9 грудня

 День цноти

Цнотливість — чудова чеснота, яка, на жаль, не дуже цінується або навіть зневажається в сучасному світі. Свято має на меті вшанувати тих жінок, які зберігають цнотливість для свого єдиного і протистоять поширеним стереотипам.

10 грудня

День бота

Бот — це програма, яка виконує певні дії замість людини. Основне призначення ботів – це полегшити нам життя, звільнивши від виконання рутинних дій, котрі часто повторюються ( розсилання листів, відповіді на типові запитання, проведення опитувань чи тестів і таке інше).

Про інші нетипові свята від 11 до 20 грудня читайте у наступній статті.

Залишити коментар